Hoşgeldiniz, lütfen üye girişi yapın
E-posta adresiniz ve şifrenizle sitemize giriş yapabilirsiniz. Şifrenizi hatırlamıyorsanız buraya, henüz Hamidiye Mah. Milliegemenlik Cd. Meydan Apt. No:1 Merkez - Malatya / Türkiye'a üye olmadıysanız buraya tıklayınız.
Şifrenizi mi Unuttunuz?

E-posta adresinizi girdiğinizde, şifrenizi değiştirebilmeniz için link E-posta adresinize gönderilecektir.

Fırsatı Tekrar İstiyorum

71
Kalan Zaman

0

Kalan ürün

Yüksekten Atlayıp Kaçan Alarmlı Saat

   

185.90 TL
53
.90 TL(KDV Dahil)

Yataktan çıkamayan Uykucular İçin muhteşem bir saat Sabah yataktan çıkmakta zorlanıyorsanız, biraz daha uyuklamak o an tatlı gelse de sonradan acı sonuçlar doğurabilir.

Yanınızda alarm çalıp sizden kaçan bir saat varsa, zamanında yataktann kalkabilirsiniz. Clockynin iki kocaman tekerleği alarm çaldığında dönmeye başlar. önce kendini komidinden aşağı atar, sonrada oda içinde hareket ederek sizden kaçar. Alarmı susturabilmek için Clocky i yakalamanız gerekli, bunun için de yataktan kalkıp ufak çaplı bir sabah kovalamacası yapmanız gerekiyor.

Eğer Clocky i her sabah aynı noktada kıstırabileceğinizi sanıyorsanız yanılıyorsunuz, çünkü rastgele kaçıyor Size sabh sabah öfke nöbeti geçirtebilecek ama uyandırma garantisi verecek bu inanılmaz saati yakaladın yakaladın fırssatı ile neredeyse yarı fiyatına alma fırsatını kaçırmayın özellikler: Ayarlanabilir Snooze (Uyuklama) fonksiyonu (1-9 dakika arası uyuklama süresi ayarlanabilir). Snooze (Uyuklama) fonksiyonu 0 olarak ayarlanarak devre dışı bırakılabilir. İstenirse Clockynin "kaçma" fonksiyonu kapatılarak klasik alarmlı saat olarak da kullanılabilir. Kolay okunur ışıklı panel. Tek tuşla gece panel aydınlatma özelliği. Pil zayıfladığında önceden uyarı özelliği. 4 x AAA kalem pille çalışır (pakete dahil değildir).

ölçüler: 13.5 x 9 x 9 cm Beyaz renk Kullanım notu: 90 cmden yüksek zeminlerde kullanılmamalıdır. Kalın tüylü halı üzerinde hareket zorluğu sebebiyle kullanılması tavsiye edilmez.

Bu Fırsatı Yakalayan Kişilerin Yakaladığı Diğer Fırsatlar