Hoşgeldiniz, lütfen üye girişi yapın
E-posta adresiniz ve şifrenizle sitemize giriş yapabilirsiniz. Şifrenizi hatırlamıyorsanız buraya, henüz Hamidiye Mah. Milliegemenlik Cd. Meydan Apt. No:1 Merkez - Malatya / Türkiye'a üye olmadıysanız buraya tıklayınız.
Şifrenizi mi Unuttunuz?

E-posta adresinizi girdiğinizde, şifrenizi değiştirebilmeniz için link E-posta adresinize gönderilecektir.

Fırsatı Tekrar İstiyorum

75
Kalan Zaman

0

Kalan ürün

Usb Girişli E-Mail Bildirici

   

76.00 TL
19
.00 TL(KDV Dahil)

 

Bilgisayar başında beklediğiniz bir e-maili sürekli posta kutunuza girerek bakmanıza gerek kalmadan, e-mail geldiğinde sizi yanıp sönen ışığı ve sesi ile uyarır. Bir çoğumuz sürekli e-maillerimizi kontrol etmeyi unutabiliriz, yada beklenen önemli bir maili sürekli posta kutusuna girip bakmaktan sıkılabiliriz. Bu cihaz sayesinde posta kutunuzu sürekli kontrol etmenize gerek kalmadan, yalnızca e-mail geldiğinde girerek bakmanıza yardımcı olur.

 

Güç kaynağını usb giriş kablosundan alır. Bilgisayarınızın usb girişleriniz birine takın kullanmaya başlayın. Posta kutunuza düşen e-mailleri size bildiren harika bir uyarıcı sistem. Tüm e-mail servisleri ile uyumludur. İş yerinde yada evinizde sürekli bilgisayar başında beklemenize gerek kalmadan başka işleriniz ile ilgilenebilirsiniz, ışığı yanıp sönen e-mail bildiriciniz yeni bir e-mail geldiğini size haber verecektir.

 

Usb Girişli E-mail Uyarıcı özellikleri:

• Windows 2000/XP,Mac ve Vista ile uyumludur.

• Outlook ve outlook express ile uyumludur.

• Diğer uyumlu servisler; gmail, hotmail, yahoo, windowslive, mynet vs. uyumlu olmasının yanı sıra outlook;a kurulan birçok pop email servisleriyle de uyumludur.

• Email geldiğinde yanıp sönerek ve sesli olarak size e-mailiniz geldiğini bildirir.

• ürün Ebat : 7,5 x 3 x4,7 cm

• Mektup görünümünde olup beyaz rengi ve Işığı mevcuttur.

 

Bu Fırsatı Yakalayan Kişilerin Yakaladığı Diğer Fırsatlar