Hoşgeldiniz, lütfen üye girişi yapın
E-posta adresiniz ve şifrenizle sitemize giriş yapabilirsiniz. Şifrenizi hatırlamıyorsanız buraya, henüz Hamidiye Mah. Milliegemenlik Cd. Meydan Apt. No:1 Merkez - Malatya / Türkiye'a üye olmadıysanız buraya tıklayınız.
Şifrenizi mi Unuttunuz?

E-posta adresinizi girdiğinizde, şifrenizi değiştirebilmeniz için link E-posta adresinize gönderilecektir.

Fırsatı Tekrar İstiyorum

62
Kalan Zaman

0

Kalan ürün

Ultrasonic Fare Kovucu

   

55.00 TL
20
.90 TL(KDV Dahil)

Akıllı ultrasonic kovucu, zararlı farelerden sizi korur.


Nasıl mı?


Kapalı ve açık hava alanlarda elektrik prizine takılı olan cihaz elektromanyetik ses dalgaları yayar. Bu ses dalgaları, haşere önleme sistemine sahip, farelerde ve diğer kemirgenlerin, otomatik reflekslerini birkaç saniye içinde bozarak, etki eder ve ortamınızdan uzak tutar.Bu ani etki mekanizması sonucu, içerde önceden yuvalanmış fare ve diğer kemirgenler, hastalanmakta ve tüm doğal dengeleri etkilenmektedir. Bu duruma alışabilen fare ve kemirgen görülmemiştir. Sistemin alışkanlık / bağışıklık yapma gibi bir yan etkisi da görülmemiştir. Cihazın çalıştığı mekana cihaz yeterli güçte frekans yayıyorsa, dışarıdan fare girmez.


 

Ortama yaydığı sesler köpek, kedi, yılan, balık, kuş ve insanlarda normal işitme aralığının üstünde olduğundan bu cihazın etkisi bunlar üstünde yoktur. Bilgisayar ve televizyon gibi elektronik cihazların çalışmasını etkilemez. Yüksek kaliteli ultrasonik fare ve haşere kovucu kullanarak huzurlu, güvenli bir ortam sağlayabilirsiniz.

 

HomeSafe Plus Ultrasonic Fare Kovucu ürün Bilgileri


Güç Kaynağı: AC 220V

Güç Frekansı: 50Hz

Makine Gücü: 5W / H

Etkili Menzil: 120 ? 

Frekans aralığı: 32k-65kHz

Sabit Frekans: 25.5k 2.5kHz

Ultrasonik SoundPpressure Miktarı (MAX):>; 115dB

Boyutlar: 9,9 x 9,9 x 4 cm

Ağırlık: 144.0g

Bu Fırsatı Yakalayan Kişilerin Yakaladığı Diğer Fırsatlar