Hoşgeldiniz, lütfen üye girişi yapın
E-posta adresiniz ve şifrenizle sitemize giriş yapabilirsiniz. Şifrenizi hatırlamıyorsanız buraya, henüz Hamidiye Mah. Milliegemenlik Cd. Meydan Apt. No:1 Merkez - Malatya / Türkiye'a üye olmadıysanız buraya tıklayınız.
Şifrenizi mi Unuttunuz?

E-posta adresinizi girdiğinizde, şifrenizi değiştirebilmeniz için link E-posta adresinize gönderilecektir.

Fırsatı Tekrar İstiyorum

58
Kalan Zaman

0

Kalan ürün

Sarımsak Doğrayıcı Ve Soyucu Garlicpro

   

33.90 TL
13
.90 TL(KDV Dahil)

Sarımsak, özellikle kokusundan dolayı bayanların çekindiği bir sebzedir. Soyulması ya da doğranması esnasında ellerde belli bir süre kalacak koku bırakmaktadır. Bu sebeple bayanlar sarımsak soyulması ve doğranması için farklı yollara başvururlar. Bu yolların bir tanesi ise Garlicpro Sarımsak Doğrayıcı Ve Soyucu ürünüdür.

Garlicpro Sarımsak Doğrayıcı Ve Soyucu, ellerde koku kalmaksızın sarımsak soyulması ve doğranması için birebirdir. El değmeksizin kolayca sarımsaklar yemekler için hazır hale gelmektedir.

Sadece sarımsaklar için değil, farklı gıda ürünlerinin de doğranması amacıyla kullanılabilmektedir.

Garlicpro Sarımsak Doğrayıcı Ve Soyucu, paslanmaz çelikten üretilmiş bıçaklara sahiptir. Bu sebeple uzun yıllar boyunca güvenle kullanılabilmektedir.

ürün sadece birkaç hareketle sarımsakların soyulması için dizayn edilmiştir. Akabinde benzer hareketlerle sarımsakların doğranması da sağlanabilmektedir. Bu sayede kısa sürede sarımsaklar istenilen duruma ulaşacaktır.

Garlicpro Sarımsak Doğrayıcı Ve Soyucu ile koku olmaksızın işlemler gerçekleştirilir. Bu demektir ki sarımsakların soyulması ve doğranması ardından, ürün içerisinde de koku kalmamaktadır. Bu sayede başka ürünlerin doğranması konusunda da olanak sağlanır.

Kolay kullanımı ile kısa sürede sonuç verir. Mutfakta çalışan bayanları uğraştırmaz. Kısa sürede sonuç vermesiyle pratik bir yaklaşım sağlar. Garlicpro Sarımsak Doğrayıcı Ve Soyucu mutfaklarınızda pratik işlemler için en uygun yardımcılar arasındadır.

 

Sarımsağın faydaları nelerdir?

Sarımsak, kalp ve damar hastalıklarında özellikle kolesterolün düşürülmesi noktasında oldukça etkili bir gıdadır. Herkesin bildiği gibi, aynı zamanda sarımsak tansiyonun da düşmesine olanak sağlamaktadır.

Sarımsak genel anlamda çoğu kişi tarafından da bilindiği gibi, antibiyotik olarak da kullanılan bir gıdadır. Anti-bakteriyel ve anti-viral özellikleri sayesinde pek çok hastalığın tedavisinde de kullanılabilmektedir.

Sarımsak aynı zamanda pek çok vitamin ve mineral barındırmaktadır. Bunun yanı sıra sarımsak, dikkat çekici bir nitelik olarak, kanseri de önlemektedir. özellikle kolon ve mide kanserini önlediğine dair bazı bilimsel göstergeler mevcuttur.

Nezle gibi hastalıkları önlemek içinse bağışıklık sistemini güçlendirme özelliğine de sahiptir.

Aynı zamanda demir metabolizmasına da katkı sağlamaktadır.

Bu Fırsatı Yakalayan Kişilerin Yakaladığı Diğer Fırsatlar