Hoşgeldiniz, lütfen üye girişi yapın
E-posta adresiniz ve şifrenizle sitemize giriş yapabilirsiniz. Şifrenizi hatırlamıyorsanız buraya, henüz Hamidiye Mah. Milliegemenlik Cd. Meydan Apt. No:1 Merkez - Malatya / Türkiye'a üye olmadıysanız buraya tıklayınız.
Şifrenizi mi Unuttunuz?

E-posta adresinizi girdiğinizde, şifrenizi değiştirebilmeniz için link E-posta adresinize gönderilecektir.

Fırsatı Tekrar İstiyorum

67
Kalan Zaman

0

Kalan ürün

Sakız Şeklinde Telefon Tutacağı

   

17.90 TL
5
.90 TL(KDV Dahil)

 

Gözünüz gibi baktığınız akıllı telefonunuza çiğnenmiş bir sakız yapıştığını görseniz ne yaparsınız? öncelikle sakin olun ve iStuck Bubble Gum Phone Stand olup olmadığını kontrol edin. Sakız Telefon Tutucu arkadaşlarınıza espiri yapabileceğiniz çok orjinal bir telefon tutucu.

 

çiğnenmiş sakız bir çok kişi için mide bulandırıcıdır. Hele başkasının ağzından çıkan sakız ayakkabınıza veya bir eşyanıza yapışmışsa vay halinize.

 

Yapıştımı bir daha çıkmak bilmeyen sakızlar iStuck Bubble Gum Phone Stand ile yeni bir forma bürünerek telefonuza yapışıyor üstelik siz istediğinizde de kolayca çıkabiliyor. Sakız Telefon Tutucu slikon malzemeden yapılmış olup üzerindeki kuvvetli vantuz ile telefonuzu sıkıca tutabilmektedir.

 

iStuck Bubble Gum Phone Stand 3,5 x 11,5 x 16,5 boyutlarında olup Jason Pang tarafından tasarlanmıştır. Sakız Telefon Tutucu çiğnenmiş sakızdan nefret eden arkadaşınıza hediye edebileceğiniz espirili bir hediye olacaktır.

 

Bu Fırsatı Yakalayan Kişilerin Yakaladığı Diğer Fırsatlar