Hoşgeldiniz, lütfen üye girişi yapın
E-posta adresiniz ve şifrenizle sitemize giriş yapabilirsiniz. Şifrenizi hatırlamıyorsanız buraya, henüz Hamidiye Mah. Milliegemenlik Cd. Meydan Apt. No:1 Merkez - Malatya / Türkiye'a üye olmadıysanız buraya tıklayınız.
Şifrenizi mi Unuttunuz?

E-posta adresinizi girdiğinizde, şifrenizi değiştirebilmeniz için link E-posta adresinize gönderilecektir.

Fırsatı Tekrar İstiyorum

71
Kalan Zaman

0

Kalan ürün

Sahte Dome Kamera

   

34.90 TL
9
.90 TL(KDV Dahil)

SAHTE KAMERA öZELLİKLERİ

- Harekete duyarlı sensörlü Sahte Kamera
Sahte Kamera hareketi algıladıktan sonra çalışıp kayıt yapıyor gibi kırmızı ışık yanıp söner
Sahte Kamera aktivasyon ışığı sayesinde kayıt yapıyormuş izlenimi verir
- Gerçekçi görünüm ( gerçeği ile aynı görünümde ve caydırıcıdır)
- Elektrik tesisatına ihtiyacı yoktur
- 2 Adet +AA tip kalem pil ile çalışır
- Montaj parçaları dahil , piller kutu içeriğine dahil değildir

   Sahte Kameranın gerçekçi görünümü ve harekete duyarlı olması sebebiyle caydırıcılık özelliği oldukça yüksektir. 5 Metreye kadar algılama menzili vardır. Ayrıca sürekli yanıp sönen kırmızı ışık kayıt edildiği izlenimi verir.  Hareket algılayıcı özelliği sayesinde yanından geçseniz dahi Sahte Kamera hareketi algılar ve çalışmaya başlamaktadır.

 
  Apartman girişlerinde, işyerlerinde, garaj kapısında, müstakil evinizin girişine, yazlık evlerinizde veya koridorlarda istediğiniz her yerde Sahte Kamera kullanabilirsiniz.
 
  Genellikle güvenlik kamera sistemleri yapılan suçun kaydedilmesi yerine ilk etapta suçluyu caydırıcı bir etki yapması amacı kullanılmaktadır. Sizin içinde iş işten geçtikten sonra kaydedilmiş yada kaydedilmemiş pek önemli değil ise  Sahte Kamera  işinizin büyük bir kısmını çözecektir.
 
  Gerçek kamera kullanıyorsanız, suçlunun gerçek kameranın nerde olduğunu fark etmeyeceği şekilde yerleştirin. Diğer kameraları görünür yerlere koyup suçlu Sahte Kameralardangizlenmeye çalışırken gerçek kameranın nerde olduğunu fark edemeyecek ve siz bu olanları suçluya fark ettirmeden kaydedebileceksiniz.
 

 

ETIKETLER

Bu Fırsatı Yakalayan Kişilerin Yakaladığı Diğer Fırsatlar