Hoşgeldiniz, lütfen üye girişi yapın
E-posta adresiniz ve şifrenizle sitemize giriş yapabilirsiniz. Şifrenizi hatırlamıyorsanız buraya, henüz Hamidiye Mah. Milliegemenlik Cd. Meydan Apt. No:1 Merkez - Malatya / Türkiye'a üye olmadıysanız buraya tıklayınız.
Şifrenizi mi Unuttunuz?

E-posta adresinizi girdiğinizde, şifrenizi değiştirebilmeniz için link E-posta adresinize gönderilecektir.

Fırsatı Tekrar İstiyorum

61
Kalan Zaman

0

Kalan ürün

Pratik Epilasyon Eldiveni

   

4.90 TL
1
.90 TL(KDV Dahil)

Kısa sürede istenmeyen tüylerinizden kurtulmak, acısız ve zahmetsiz depilasyon ile pürüzsüz bir vücuda kavuşmak istiyorsanız Pratik Epilasyon Seti evinize geliyor. Ağdaya, jilete, tüy dökücü kimyasallara, pahalı epilasyonlara son veren çok pratik bir depilasyon ürünü olan Pratik Epilasyon Seti set içinde 1 büyük ped tutucu, 1 küçük ped tutucu, 3 üyük ped, 3 küçük ped ve taşıma çantası bulunuyor.

 

Son dakikada belli olan planlara dahil olamıyor ya da güzellik merkezlerine her ay zaman ve bütçe ayırmaktan şikayet ediyorsanız bugünün fırsatı tam size göre

 

Pratik Epilasyon Seti:

Pratik Epilasyon Seti hem tüylerin alınmasına hem de ciltteki ölü derilerin atılmasına yardımcı olur. Kullanımdan sonra cildiniz parlak ve bebek cildi gibi olur. Depilasyon her zaman dairesel hareketlerle ve hafif baskı ile yapılmalıdır. Bu hareketler bütün tüyler yok edilinceye kadar yönü degiştirilerek bir kaç kez tekrarlanmalıdır.

 

Pratik Epilasyon Seti Kullanırken;

 

Her kullanımdan sonra pedleri akan suyun altında yıkarsanız pedler daha uzun ömürlü olur. Büyük ped bacak, kol gibi daha büyük alanlarda, küçük ped ise yüz gibi daha küçük alanlarda kullanılmalıdır. Pratik Epilasyon Seti vücudun her bölgesinde kullanılabilir. Ancak ciltte herhangi bir tahriş, alerji, yara var ise o bölgede kullanılmamalıdır. Pratik Epilasyon Seti aynı zamanda cilde peeling de yaptığı için kullanım sonrası ölü derileri temizlenmiş cildiniz her zamankinden pürüzsüz ve yumuşak olur.

 

Her kullanımdan sonra tüyler daha az çıkmaya başlar ve çıkan tüyler de daha ince olur. Pratik Epilasyon Seti Dermatolojik testten geçirilmiştir. Alanında Avrupa lideridir. Yeni yardımcınız Pratik Epilasyon Seti sayesinde istenmeyen tüyleri almak son derece pratik, güvenilir ve kolay.

 

Pratik Epilasyon Seti in tüy dökücü pedleri erkek ve kadınlardaki vücut kıllarının yok edilmesine uygundur. Ancak ürün, erkeklerin saç ve sakal tüylerinin alınması için uygun değildir.

Bu Fırsatı Yakalayan Kişilerin Yakaladığı Diğer Fırsatlar