Hoşgeldiniz, lütfen üye girişi yapın
E-posta adresiniz ve şifrenizle sitemize giriş yapabilirsiniz. Şifrenizi hatırlamıyorsanız buraya, henüz Hamidiye Mah. Milliegemenlik Cd. Meydan Apt. No:1 Merkez - Malatya / Türkiye'a üye olmadıysanız buraya tıklayınız.
Şifrenizi mi Unuttunuz?

E-posta adresinizi girdiğinizde, şifrenizi değiştirebilmeniz için link E-posta adresinize gönderilecektir.

Fırsatı Tekrar İstiyorum

71
Kalan Zaman

0

Kalan ürün

Point Duvar Boyama Aparatı

   

72.90 TL
20
.90 TL(KDV Dahil)

 

- Boyacı masrafından kurtarır.
- 50 liralık 1 ktu boya ile salonunuzun havasını değiştirin sadece 1 saatte
- Ya güzel olmazsa diye iddalı renkleri evinizde kullanmaktan korkmazsınız
- özel kovası ve basit aparatları ile fırça ile boyamaktan 8 kat hızlıdır.
- Fırça ile boyarken kenarları taşırmamak veya fırça izi bırakmamak zaman kaybettirir
- Damlatmadan etrafı kirletmeden boya yapmayı sağlar.
- Kovaya boyayı boşaltın boyama aparatını kovanın silindirinde ileri geri hareket ettirin böylece tam gerektiği kadar boyayı aparat alır, damlatmadan boya yapmayı sağlar.
  Yabancı filmlerde hep görürüz akşam otururlar salonu nasıl boyasak falan diye önlerinde bir renk kataloğu renk beğenirler. Ertesi günde alırlar boyaları başlarler evi boyamaya. Avrupada ve amerikada gerçekten böyle. Canı sıkılan değişiklik yapmak isteyen saçını boyatır gibi salonunun, yatak odasının rengini değiştiriyor. üstelik bu işi kendi yapıyor.
   Bir cumartesi günü sabah kahvaltıdan sonra gidip boya alıyorlar, yerlere biraz noylon serip iki eş biri bir köşeden diğeri başka bir köşeden başlayıp yarım saatte bir odayı boyuyorlar. Zaten eskisi kadar zorda değil boya işi, insanın midesini altüst eden tiner miş falan yok , boyalar artık su bazlı açın boyayı, üstünde yazan talimatlara göre gerekiyorsa biraz sulandırın ve başlayın boyamaya.Eskiden sırf o tiner kokusunu çekmemek için boyacı tutar sonra tüm camları açar 1 günde başka bir yerde kalırdık.
  Düz duvarı boyamak tabi çok kolay ama zor olan duvarın tavan ve zeminle birleşim yerleri. Onun için boyacılar köşelere kağıt bant yapıştırır boya bitince geri sökerler. Ama Avrupa çok kullanılan Pointn Paint ile rahatlıkla kenar ve köşeleri taşırmadan boyayın. Sadece 50 liralık bir kutu boyayla evinizi havasını değiştirin. 
  çekinmeden iddalı renkleri evinizde deneyin beğenmediniz mi? Maliyeti Sıfıra yakın, alın bir kutu boya tekrar boyayın.
özellikler:
- 1 büyük boy geniş yüzeyler için, 1 küçük boy boyama aparatı detaylı ufak köşeler için
- Boya dağıtıcı rulolu boya kovası, damlatmadan ve tam gerektiği kadar boya almanızı sağlar
- 1 büyük ve 1 küçük boy boyama süngeri
- Büyük boy aparata standart tip vileda veya fırça sapları takılabilir böylece tavanları boyayabilirsiniz. Fırça sapı ürüne dahil değildir.

 

Bu Fırsatı Yakalayan Kişilerin Yakaladığı Diğer Fırsatlar