Hoşgeldiniz, lütfen üye girişi yapın
E-posta adresiniz ve şifrenizle sitemize giriş yapabilirsiniz. Şifrenizi hatırlamıyorsanız buraya, henüz Hamidiye Mah. Milliegemenlik Cd. Meydan Apt. No:1 Merkez - Malatya / Türkiye'a üye olmadıysanız buraya tıklayınız.
Şifrenizi mi Unuttunuz?

E-posta adresinizi girdiğinizde, şifrenizi değiştirebilmeniz için link E-posta adresinize gönderilecektir.

Fırsatı Tekrar İstiyorum

58
Kalan Zaman

50

Kalan ürün

Pil Doluluk Kontrol Aleti

   

33.90 TL
13
.90 TL(KDV Dahil)


Kullandığınız pilleri geri dönüşüm için ayırırken, tamamen bittiklerinden emin oluyor musunuz?

 

Bazı aletler doluluk oranı biraz azalan pillerle bile çalışmazken, bazıları az da olsa dolu olan bir pille çalışabiliyor. Peki bunu nasıl anlayacaksınız?

 

Pil Doluluk Kontrol Etme Aleti, üzerinde bulunan ibre sayesinde, her tür pilinizin doluluk durumunu kontrol edebilmenize olanak sağlıyor.

 

Kullanılabilir durumdaki pillerinizi böylece boşu boşuna elden çıkarmamış oluyor, hem cebinize, hem doğaya katkıda bulunuyorsunuz.

 

 

Pil Doluluk Kontrol Aleti özellikleri:

 

Boyutları: 5x5 cm

 

Nasıl Kullanılır?

 

9 Voltuk pili ölçmek için, ürünün sağ yanında bulunan uçları kullanın. Pilin uç kısımlarını bu uçlara değdirdiğinizde, ibrenin durumuna göre pilinizin doluluk durumunu anlayabilirsiniz.

 

Diğer piller içinse, ürünün sağ üşt köşesine bastırarak kapağı kaldırın. Pilinizin bir ucunu alttaki metale, diğeri ucunu da kapağın ucundaki pile temas ettirerek, ibreyi kontrol edin.

 

İbre kırmızıdaysa pilinizi değiştirmeniz gerekmektedir. Sarı bölge pilinizin kullanılabilir olduğunu, yeşil ise pilinizin doluluk oranının çok iyi olduğunu gösterir.

 

Hatırlatma: Doğayı kirletmemek için, kullanılmış pillerinizi çöpe değil, atık pil kutularına atınız.

Bu Fırsatı Yakalayan Kişilerin Yakaladığı Diğer Fırsatlar