Hoşgeldiniz, lütfen üye girişi yapın
E-posta adresiniz ve şifrenizle sitemize giriş yapabilirsiniz. Şifrenizi hatırlamıyorsanız buraya, henüz Hamidiye Mah. Milliegemenlik Cd. Meydan Apt. No:1 Merkez - Malatya / Türkiye'a üye olmadıysanız buraya tıklayınız.
Şifrenizi mi Unuttunuz?

E-posta adresinizi girdiğinizde, şifrenizi değiştirebilmeniz için link E-posta adresinize gönderilecektir.

Fırsatı Tekrar İstiyorum

61
Kalan Zaman

0

Kalan ürün

Mini El Megafonu

   

89.90 TL
34
.90 TL(KDV Dahil)

En olumsuz koşullarda bile seslerinizi rahatça çevreye duyurmalarını sağlayabilecek portatif El Megafonu Bu megafonun sesi yükseltme gücünü görünce çok şaşıracaksını İster açık hava toplantılarında ister kapalı meknalardaki toplantılar için En olumsuz en kalabalık ortamlarda bile sesinizi herkes rahatça duyacak

Katlanabilir sapı ile her zaman pratik bir şekilde yanınızda bulundurabileceğiniz bir ürün üzerinde yer yer alan müzik çalma tuşu ile dilerseniz içerisinde yüklü olan müziği çaldırbilirsiniz.

Ses ayar düğmesi kontrol panelinde pratik kullanım imkanı sunacak şekilde tasarlanmıştır. üzerinde yer alan ses ayar düğmesi ile ses yüksekliğini kolayca ayarlayabilirsiniz. üstelik siren butonu ile her durumda kolayca ikaz verebileceksiniz.

Teknik özellikleri : Güç Girişi : 6 Adet AA pil ile çalışmaktadır. çıkış : 8/Maksimum 10 Watt çalışmas Süresi : Yaklaşık 6 saat ( İçerisinde kullılan pile göre değişiklik göstermektedir.)

ölçüleri: Uzunluk: 16 cm ön yüzeyi çap: 9.5 cm

Ağırlık : 220 Gram Tutma kolu uzunluğu: 7.5 cm Tutma kolu genişliği: 2 cm İp uzunluğu: 35 cm

ETIKETLER

Bu Fırsatı Yakalayan Kişilerin Yakaladığı Diğer Fırsatlar