Hoşgeldiniz, lütfen üye girişi yapın
E-posta adresiniz ve şifrenizle sitemize giriş yapabilirsiniz. Şifrenizi hatırlamıyorsanız buraya, henüz Hamidiye Mah. Milliegemenlik Cd. Meydan Apt. No:1 Merkez - Malatya / Türkiye'a üye olmadıysanız buraya tıklayınız.
Şifrenizi mi Unuttunuz?

E-posta adresinizi girdiğinizde, şifrenizi değiştirebilmeniz için link E-posta adresinize gönderilecektir.

Fırsatı Tekrar İstiyorum

68
Kalan Zaman

0

Kalan ürün

Led Serum Lamba

   

77.90 TL
24
.90 TL(KDV Dahil)

  Serum lamba, gerçek bir serum göz önüne alınarak tasarlanmış, harika bir tasarım lamba.Espirili,değişik ve ilginç tasarımlardan hoşlanan veya tıp sektörün de çalışan, sevdikleriniz için hediye edebileceğiniz eşsiz bir tasarım olabilir.Görenleri çok şaşırtacak.üstelik hangi renk ışık vermesini istiyorsanız bu sizin elinizde.

 

  Ofis de,isterseniz evinizin bir köşesin de asarak yada masanızın üzerine bırakarak kullanabilirsiniz.Tasarımı gerçek bir serumu aratmıyor.Kullanımı çok basit tek yapmanız gereken  serum torbasına 3/2 ne  ılık su doldurmak ve kablosunu usb yada fişe takıp lambayı yakmak. Farklı renkler de ışık versin istiyorsanız, örneğin; içinde bir torba kan olsun diyorsanız kırmızı boya kullanmanız gerekiyor demektir.Boyayı,ılık suda karıştırıp serum torbasına koymanız yeterli.

 

Led Serum Lamba özellikleri :

Serum torbası  :25x15 cm

Kablo uzunluğu :150 cm


ETIKETLER

Bu Fırsatı Yakalayan Kişilerin Yakaladığı Diğer Fırsatlar