Hoşgeldiniz, lütfen üye girişi yapın
E-posta adresiniz ve şifrenizle sitemize giriş yapabilirsiniz. Şifrenizi hatırlamıyorsanız buraya, henüz Hamidiye Mah. Milliegemenlik Cd. Meydan Apt. No:1 Merkez - Malatya / Türkiye'a üye olmadıysanız buraya tıklayınız.
Şifrenizi mi Unuttunuz?

E-posta adresinizi girdiğinizde, şifrenizi değiştirebilmeniz için link E-posta adresinize gönderilecektir.

Fırsatı Tekrar İstiyorum

76
Kalan Zaman

50

Kalan ürün

Led Işıklı Buz Küpleri 3 Adet

   

41.90 TL
9
.90 TL(KDV Dahil)


 Magic Ice Led Işıklı Buz Küpleri  ile hem içeceklerinizi soğutun, hem de bardaklarınızda ışıl ışıl görüntü yaratın. Suya karşı dayanıklı, su geçirmez özelliği sayesinde bozulmaz, led ışıklı olduğundan ekonomik pil ömrü uzun süre dayanır. Buzluğa koydunuzda içindeki jel tanecikleri donarak normal buz görevi görür kullanıp sonra yine buzluğunuza atın tekrar donsun. Bu buz küpleri davetlerinize ve partilerinize renk katacak dostlarınız hayretler içinde kalacak, bu sunuma bayılacaklar. Yanlız içecekleriniz için düşünmeyin dondurmadan normal halinde aydınlatıcı dekoratif olarak düşünebilirsiniz. örneğin; akvaryum, vazo, küvet veya havuz içinde ışıklandırılmış muhteşem görüntüler elde edebilirsiniz.

 

 

 

 

 

Magic Ice Led Işıklı Buz Küpleri özellikleri:

 

- Buzluğunuza atın dondurun ve içeceğinize atın, içeceğiniz hem soğuk kalsın, hemde ışıl ışıl parlasın.

-üzerinde Bulunan Tuşu ile çalıştırın. 3 Değişik şekilde yanar. Yavaş yanıp Sönen, Hızlı yanıp sönen, Sabit Işık yanar halde tuşa her bastığınızda yanma şekillerini değiştirebilirsiniz. 

- Buzlar suya dayanıklıdır ve kapalıdır. 

- Mavi, kırmızı,beyaz ve yeşil renk çeşitleri mevcut 

- Ebat 3,5 cm x 3 cm

Bu Fırsatı Yakalayan Kişilerin Yakaladığı Diğer Fırsatlar