Hoşgeldiniz, lütfen üye girişi yapın
E-posta adresiniz ve şifrenizle sitemize giriş yapabilirsiniz. Şifrenizi hatırlamıyorsanız buraya, henüz Hamidiye Mah. Milliegemenlik Cd. Meydan Apt. No:1 Merkez - Malatya / Türkiye'a üye olmadıysanız buraya tıklayınız.
Şifrenizi mi Unuttunuz?

E-posta adresinizi girdiğinizde, şifrenizi değiştirebilmeniz için link E-posta adresinize gönderilecektir.

Fırsatı Tekrar İstiyorum

70
Kalan Zaman

25

Kalan ürün

Kolda Taşınabilen Suluk

   

19.90 TL
5
.90 TL(KDV Dahil)


Sağlıklı yaşamın gerekliliklerini yeteri kadar yerine getirebiliyor musunuz? Uzun ömürlü bir yaşam için spor yapmak şart, hayatta kalmak içinse bol su tüketmek. Yürüyüş, koşu esnasında ya da spor salonunda, o çok susadığınız anları ve etrafta nasıl su aradığınızı hatırlatmak istiyor ve bu konuda pratik bir çözüm öneriyoruz. Sporcu Matarası olarak da adlandırabileceğimiz Kolda Taşınabilen Suluk ile dilediğiniz an su içebilecek, yanınızda bir de su şişesi taşımak durumunda kalmayacaksınız.

Piyasada yer alan Suluk Modelleri ve Fiyatları ile mukayese edildiğinde ciddi oranda ekonomik olan bu Bilek Suluğu, tabiri caizse zor anların kurtarıcısı olmaya aday bir üründür. Gerçi her ne kadar Spor Suluğu olarak bahsetsek de dışarıda olduğunuz ve suya ihtiyaç duyabileceğiniz her an, çantanızda ya da elinizde su şişesi taşımaktan kurtaracağı için spor yapmayanların da bir hayli ilgisini çekeceğe benziyor.

Hepimiz çok iyi biliriz ki Suluklar Antrenman Malzemeleri içerisinde olmazsa olmazlardan biridir. Her şeyden evvel atılan teri düşündüğümüzde vücudumuzun suya olan ihtiyacı daha bir önem kazanacaktır, öyle değil mi? 

 

 

 

 

ürün yelpazemiz arasında Sporcu Suluklarını da unutmadık ve sizlerle buluşturmak istedik. Diğer Suluk Matara Fiyatları ile kıyaslayın ve kararı kendiniz verin.

Spor yaparken veya herhangi bir işle uğraşırken, elinizdeki şişeyi bir yere bırakma ve sonrasında tekrar alma ihtiyacını ortadan kaldıracak olan Spor Sulukları, bileğinizdeki en yeni yardımcınız olacak

Klasik Su Matarası dönemini bir yana bırakın ve Sporcu Suluğu ile sizler de tanışın. Eminiz ki bu rahata çabucak alışacak ve hatta çevrenizdekilere de önereceksiniz. Bu çok özel fırsatı sakın kaçırmayın

Yaşantınızdan suyun ve sporun sağlığını eksik etmeyeceğiniz en kaliteli günlere...ürün özellikleri:
Sağlıklı ve dayanıklı malzemeden üretilmiştir.
Ormanda, sahilde, spor salonunda, kısacası her yerde pratik kullanımıyla sizinle olacak.
Kaliteli özel malzemeye sahiptir.
Elinizde ya da çantanızda ağır su şişelerini taşımaya son verecek bir üründür.


Paket İçeriği:
1 Adet Kolda Taşınabilen Suluk 

Bu Fırsatı Yakalayan Kişilerin Yakaladığı Diğer Fırsatlar