Hoşgeldiniz, lütfen üye girişi yapın
E-posta adresiniz ve şifrenizle sitemize giriş yapabilirsiniz. Şifrenizi hatırlamıyorsanız buraya, henüz Hamidiye Mah. Milliegemenlik Cd. Meydan Apt. No:1 Merkez - Malatya / Türkiye'a üye olmadıysanız buraya tıklayınız.
Şifrenizi mi Unuttunuz?

E-posta adresinizi girdiğinizde, şifrenizi değiştirebilmeniz için link E-posta adresinize gönderilecektir.

Fırsatı Tekrar İstiyorum

58
Kalan Zaman

0

Kalan ürün

Iphone App Magnet Seti

   

33.90 TL
13
.90 TL(KDV Dahil)

 

Buzdolabı gibi metal yüzeylerde magnet kullanarak sevdiklerimizin resimlerini, onlara bırakılacak ufak sevgi mesajlarını, önemli bir not ya da arkadaşınızdan aldığınız çok beğendiğiniz kurabiye tarifini anlatan not kağıdını göz önünde bulunması için asarız.

 

Apple uygulamalarından olan simgelerden yapılan magnetler sizi ve sevdiklerinizi çok şaşırtacak. Klasik magnetleri unutun iPhone marka telefon yada tabletiniz olmayabilir ama Apple marka bir buzdolabınız olabilir

 

Uygulamaların durumları bıraktığınız notlara uygun olabilir. örneğin; Beni Ara diye bir not bıraktığınızda uygulamalardan biri olan arama simgesi telefonu kullanarak durumu özelleştirmiş olursunuz. Takvim simgesini kullanarak son ödeme tarihli bir faturanızı hatırlatmak amacı ile kullanabilirsiniz.

 

 

 Ev ve ofiste dilediğiniz yerde kullanın. En dikkat çekici magnetler sizin olsun. Apple çılgını arkadaşlarınız için muhteşem bir hediye.

 

 

ürün Paket Bilgileri : 

 

  18 Farklı uygulamaya ait magnet

 Ebat : 2 x 2 cm

 

 

Bu Fırsatı Yakalayan Kişilerin Yakaladığı Diğer Fırsatlar