Hoşgeldiniz, lütfen üye girişi yapın
E-posta adresiniz ve şifrenizle sitemize giriş yapabilirsiniz. Şifrenizi hatırlamıyorsanız buraya, henüz Hamidiye Mah. Milliegemenlik Cd. Meydan Apt. No:1 Merkez - Malatya / Türkiye'a üye olmadıysanız buraya tıklayınız.
Şifrenizi mi Unuttunuz?

E-posta adresinizi girdiğinizde, şifrenizi değiştirebilmeniz için link E-posta adresinize gönderilecektir.

Fırsatı Tekrar İstiyorum

Hakkımızda

Www.FirsatDenizi.com.com ER-AT YAYIN DAĞITIM VE ORGANİZASYON firmasının reel ortamdaki çalışmalarının günümüz internet ortamının kullanılması ile sanal ortamdaki ticari faaliyetlerini günlük fırsatlara dönüştürerek sunan e-ticaret sitesidir. FirsatDenizi.com iş modeli dünyada ve ülkemizde yaygınlaşan ve tercih edilen bir sistem haline dönüşmüş olup giderek yaygınlaşmaktadır. Bu model ile Gerek satıcılar Gerek Alıcılar açısından çok önemli yansımaları olmakta ve Üretici ve Tüketici grupları arasında önemli bir köprü vazifesi görmektedir. Ürün ve Hizmetlerin çeşitliliği ve seçiciliği ile birlikte kaliteli ve uygun fiyat politikası izleyen firmamız bu yönlü çalışmalarına Fırsat Sitesi, E-ticaret Sitesi, Açık Artırma İlan Sitesi, Teklif Yolu ile Ürün ve Hizmet sağlama metodlarının da kullanılması amacıyla site yapılanmalarına hızla başlamıştır. Siz değerli Satıcı ve Alıcı Gruplara Hizmet etme anlayışına sahip olan firmamız gerek teknik açıdan olarak gerek deneyimli personellerimizle sizlere  hizmet etmeye devam edecektir.

Adres: Hamidiye Mah. Milliegemenlik Cd. Meydan Apt.

No:1 Merkez - Malatya / Türkiye

 

Tlf & Faxs: 0422 325 43 41

 

E-Posta: info@FirsatDenizi.com


Sorumluluk Alanı:

Sitemiz ve sitemiz dışı linklerde bulunan içerikler tarafımızca dikkatli bir şekilde kontrol edilir, ve bununla birlikte sitemiz dışı linklerde bulunan içerikler ile ilgili sorumlu değiliz. Link verilerek ulaşılmış diğer sayfaların içeriğinden tamamıyla o sayfaya link veren kişi sorumludur.