Hoşgeldiniz, lütfen üye girişi yapın
E-posta adresiniz ve şifrenizle sitemize giriş yapabilirsiniz. Şifrenizi hatırlamıyorsanız buraya, henüz Hamidiye Mah. Milliegemenlik Cd. Meydan Apt. No:1 Merkez - Malatya / Türkiye'a üye olmadıysanız buraya tıklayınız.
Şifrenizi mi Unuttunuz?

E-posta adresinizi girdiğinizde, şifrenizi değiştirebilmeniz için link E-posta adresinize gönderilecektir.

Fırsatı Tekrar İstiyorum

67
Kalan Zaman

0

Kalan ürün

Fuel Shark Benzin Tasarruf Cihazı

   

30.90 TL
9
.90 TL(KDV Dahil)

 

Sürekli artan yakıt fiyatları bütcenizi sarsmasın.  Fuel Shark Yakıt Tasarrufu sayesinde aracınızın motor gücü artar verimlilik kazanır ve benzin tüketimini en aza indirerek bütçenizi korur.

 

Kısa süreli aralıklar la benzin fiyatlarına gelen zam hem sinirlerimizi hem de bütçemizi bozar.

Ekonomik durumunuzu bozmadan aynı miktarda benzin ile çok daha fazla km yapmanızı, akü verimliliğini, aracın beygir gücünü ve maksimum motor gücü elde etmenizi sağlar. Tüm bunlara sahip olurken en ekonomik aynı zamanda yüksek performansta verim alırsınız.Fuel Shark Benzin Tasarruf Cihazı Yararları ;         Benzin kilometresini artırır.;         Aracınızın motor performansını güçlendirir.;         Akü kullanım süresini uzatır;         Aracınızın beygir gücünü artırır.;         Kullanmaya başladığınız anda fayda sağlar.

 Fuel Shark Nasıl çalışır ?

 


Otomobilin elektrik sistemindeki parçalar birbirine bağlıdır. Yüksek performans elde etmek için bu parçalar temiz bir ortamda çalışmalıdır. Pek çok otomobilin elektrik sistemlerinde, aracın diğer parçalarının getirdiği yüklere bağlı zamanla arızalar oluşur.

Otomobilin voltaj ortamı dengeli olduğunda aracınız en iyi şekilde çalışacaktır. Aynı miktar benzin ile daha fazla kilometre yapmanız ve akünüzü daha uzun süre kullanılmasını anlamına gelir. Fuel Shark, bir voltaj dengeleyici olduğu için aracınıza dengeli bir çalışma ortamı sağlar. Otomobilin elektrik sisteminin dengelenmesi sayesinde motorunuzun bujileri güçlü, düzgün bir kıvılcım üretir ve bu da daha iyi yanma sağlar. Bu yanma, gücü artırır ve daha temiz emisyon  sağlar. Devrim yaratan Fuel Shark benzine harcadığınız paralardan tasarruf etmenizi sağlayacak.Fuel Sharkın İşe Yaradığını Nasıl Anlarım?

 


 -Cihazı çakmak soketine taktığınızda led ışık yanacak.

- Deponuzu, Full olmayacak kadar doldurun.

- Aracınız ile hareket etmeden önce km sayacında km yi not edin.

 -Deponuz  km ibresi yarıya inene kadar kullanın.

- Kilometre sayacında görünen km yi not edin ve artık kaç kilometre gittiğinizi biliyor olacaksınız.

- Deponuzu ağzına kadar olmayacak şekilde yeniden doldurmak için kaç litre aldığına bakın (önceki ile aynı benzini kullanın).

- Gerçek yakıt tüketiminizi bulmak için, kat ettiğiniz kilometre sayısını deponuzu yeniden doldurmak için gerekli litreye bölün. Şimdi aynı işlemi Fuel Sharknizi kullanarak da yapın. Yakıt tüketimindeki farkı göreceksiniz.  
 

Fuel Shark Yakıt Cihazı Kullanımı Nasıl Takılır?

 


- Fuel Shark Benzin Tasarruf Cihazını aracınızın çakmak soketine veya duel adaptörüne takın.

- Mavi led lambası yanmaya başladığında cihazın çalışmaya başladığını gösterir.

- Fuel Shark, otomobilin yaşı önemi yok tüm araçlarda çalışmaktadır.

 

 

Bu Fırsatı Yakalayan Kişilerin Yakaladığı Diğer Fırsatlar