Hoşgeldiniz, lütfen üye girişi yapın
E-posta adresiniz ve şifrenizle sitemize giriş yapabilirsiniz. Şifrenizi hatırlamıyorsanız buraya, henüz Hamidiye Mah. Milliegemenlik Cd. Meydan Apt. No:1 Merkez - Malatya / Türkiye'a üye olmadıysanız buraya tıklayınız.
Şifrenizi mi Unuttunuz?

E-posta adresinizi girdiğinizde, şifrenizi değiştirebilmeniz için link E-posta adresinize gönderilecektir.

Fırsatı Tekrar İstiyorum

60
Kalan Zaman

0

Kalan ürün

Face Up Roller Yüz Masajı Aleti

   

9.90 TL
3
.90 TL(KDV Dahil)

 

  Yüz güzelliğimiz ve cildimizin sağlığı için yapmamız gereken bir takım arındırmalar ve egzersizler var,genellikle ev de kendi yöntemlerimizle bir takım egzersizler yaparız veya güzellik salonlarında saatlerce süren bakımlar yapılır.Fakat bir çok kişi zamanı olmadığından şikayet eder. Etkili ve kısa sürede sonuçlar elde edebileceğiniz face up roller yüz masajı aleti sayesinde, günde 1 veya 2 kez 10 dk. kadar kullanmanız size daha sağlıklı, canlı ve sıkı bir cilt kazandırır. Face Up Roller yüz masajı aletini çene altı, boyun, kaş, göz, dudak çevre kısımları, alın, elmacık kemikleri boyunca sağa -sola, ,aşağı -yukarı hareket ettirin tek yapmanız gereken bu işlem sizi yormaz saatlerce zamanınızı almaz.

 

  Her gün düzenli kullanımı hücrelerin daha canlı olmasını sağlar ve yüzdeki lekeleri ve kırışıkları yok eder. Cildi sıkılaştırır ve masaj etkisi ile rahatlama sağlar.Kan dolaşımını hızlandırarak kısa sürede yüzde oluşan sarkmaları toparlar. Cilt altında oluşan ödem ve toksik maddeleri uzaklaştırır ve cilde genç, parklak, ipeksi bir görünüm kazandırır.Deri altı metobolizmasını çalıştırır, melanin oluşumunu sınırlar aynı zamanda kolojen ve elastik dokuyu güçlendirmeye yardımcı olur.

 

 

Face Up Roller Yüz Masajı özellikleri :

 

- Yüz kaslarını güçlendiren ,sıkılaştıran  3 adet roller başlıkları

- Ebat :Boy 25cm - Roller uç genişliği 5 cm 

 

 

Bu Fırsatı Yakalayan Kişilerin Yakaladığı Diğer Fırsatlar