Hoşgeldiniz, lütfen üye girişi yapın
E-posta adresiniz ve şifrenizle sitemize giriş yapabilirsiniz. Şifrenizi hatırlamıyorsanız buraya, henüz Hamidiye Mah. Milliegemenlik Cd. Meydan Apt. No:1 Merkez - Malatya / Türkiye'a üye olmadıysanız buraya tıklayınız.
Şifrenizi mi Unuttunuz?

E-posta adresinizi girdiğinizde, şifrenizi değiştirebilmeniz için link E-posta adresinize gönderilecektir.

Fırsatı Tekrar İstiyorum

60
Kalan Zaman

0

Kalan ürün

Ez Moves Mobilya Kaydırma Aparatı

   

68.90 TL
26
.90 TL(KDV Dahil)

Ez Moves İle Eşyaların Yerini Değiştirmek, Kaldırmak Artık çok Kolay Ve Pratik. Yorulmadan Belinizi Sakatlamadan Dilediğiniz Gibi çekip Kaldırın.


Ez Moves mobilya ve eşya taşıma aparatı ile ev ve ofis dekorasyonunu saniyeler içerisinde ve kolayca değiştirebilirsiniz. Eşyalarınızı rahatlıkla kaldırabilir ve tüm yüzeylerde kolaylıkla çekerek kaydırabilirsiniz.

 

Tek başınıza kimsenin yardımına ihtiyaç duymadan tüm mobilya ve beyaz eşyaları yerinden çekip kaldırabilirsiniz. Temizlik, tadilat veya eşyaların yerini değiştirmeye karar verdiğinizde zemine ve kendinize zarar vermeden kolayca Ez Moves ile yapabilirsiniz.
Ez Moves özel kaldıracı sayesinde belinizi veya bileklerinizi sakatlamadan eşyalarınızı kaldırabilirsiniz. Halı, ahşap veya düz zeminde bile rahatça kullanabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken taşıdığınız mobilyanın alt köşelerine, aparatlardan uygun olanını yerleştirip eşyanızı itmeniz. Ez Moves kaldıracının kauçuk ucu mobilyalarınızı korur onlara zarar vermez
 

o

ves

Ez Moves Paket İçeriği:

- 8 Adet EVA Ped
- 1 Adet Kaldıraç
  m

- Ez Moves kızakları özel EVA malzemeden imal edilmiştir.

- 1 pakette 8 adet eşya taşıma pedi mevcuttur.

- Ped Ebatları: 8 cm x 13.5cm 
- Kaldıraç Ebadı: 73 cm  e

 

Bu Fırsatı Yakalayan Kişilerin Yakaladığı Diğer Fırsatlar