Hoşgeldiniz, lütfen üye girişi yapın
E-posta adresiniz ve şifrenizle sitemize giriş yapabilirsiniz. Şifrenizi hatırlamıyorsanız buraya, henüz Hamidiye Mah. Milliegemenlik Cd. Meydan Apt. No:1 Merkez - Malatya / Türkiye'a üye olmadıysanız buraya tıklayınız.
Şifrenizi mi Unuttunuz?

E-posta adresinizi girdiğinizde, şifrenizi değiştirebilmeniz için link E-posta adresinize gönderilecektir.

Fırsatı Tekrar İstiyorum

74
Kalan Zaman

2

Kalan ürün

Egzersiz Tekeri

   

80.90 TL
20
.90 TL(KDV Dahil)


Göbek ne bir kadına, ne de erkeğe yakışıyor diyemeyiz, tabii küçük bir bebek değilsenizJ Sıkı karın kasları ise, en istemem diyen kimsenin bile hayalidir esasında.AB Wheel Egzersiz Tekeri, karın bölgenizde yer alan kaslarınızı harekete geçirmek ve yağlarınızı eritmek amacıyla tasarlanmıştır.

Sayısız Egzersiz Aletleri arasından, karın kaslarınızı geliştirmeniz için en yararlı olacağına inandıklarımızdan biri olan Egzersiz Tekerini satışa sunduk bu kez. Karnı İncelten Yer Egzersizleri konusunda en başarılı sonuç alabileceğiniz ürünlerden biridir.

Bölgesel fazlalıkların başında karın bölgesindeki yağların geldiğini düşündüğümüzde,Karın Aletlerinin neden bu kadar tercih edildiğini anlamak zor olmasa gerek. Evde Egzersiz Aletleri de düzenli biçimde kullanıldığında en az spor salonundaki aletler kadar fayda sağlayacaktır.

Kullanımınız için sunduğumuz Karın Egzersiz Tekeri, tüm dünyada kullanıcılar tarafından tam not almayı başarmış ürünlerden biridir. Fiyat olarak da öylesine uygun ki, işe yaradığını görür görmez iyi ki almışım; demeden edemeyeceksiniz.

 

ürün özellikleri:

;         Karın kaslarınızı harekete geçirerek yağların erimesini sağlar.

;         Paket içeriğinde yer alan diz pedi sayesinde dizlerinizi de incitmemiş olacaksınız.

;         Tutacakları o kadar rahattır ki, kesinlikle zorlanmazsınız.

;         Kısa sürede sımsıkı karın kaslarına sahip olmak, bu ürünle hayal olmaktan çıkıyor.

;         Yalnızca karın bölgenizde değil, kol, omuz ve bel bölgenizde de etkilidir.    

Paket İçeriği:

;         1 Adet AB Wheel Egzersiz Tekeri

;         1 Adet Diz Pedi

ürün Kullanımı:

;         Düz zeminde, altına yumuşak bir havlu koyarak dizlerinizin üzerine çökün.

;         Ortası tekerlikli sopa aparatını dizlerinizin hemen önüne yerleştirip dirseklerinizi bükmeden tekerleğin ileri doğru ilerlemesine izin verin.

;         Maksimum derece öne ilerledikten sonra karın kaslarınızı sıkın, nefes vererek tekerleği, dolayısıyla da vücudunuzu geriye, başlama noktasına toparlayın. Kollarınızı kullanmamaya dikkat edin, sadece karın kaslarınız ile kendinizi geriye çekin.

ETIKETLER

Bu Fırsatı Yakalayan Kişilerin Yakaladığı Diğer Fırsatlar