Hoşgeldiniz, lütfen üye girişi yapın
E-posta adresiniz ve şifrenizle sitemize giriş yapabilirsiniz. Şifrenizi hatırlamıyorsanız buraya, henüz Hamidiye Mah. Milliegemenlik Cd. Meydan Apt. No:1 Merkez - Malatya / Türkiye'a üye olmadıysanız buraya tıklayınız.
Şifrenizi mi Unuttunuz?

E-posta adresinizi girdiğinizde, şifrenizi değiştirebilmeniz için link E-posta adresinize gönderilecektir.

Fırsatı Tekrar İstiyorum

69
Kalan Zaman

0

Kalan ürün

Deli Pro Ayarlı Dilimleme Bıçağı

   

57.90 TL
17
.90 TL(KDV Dahil)

 

Lazer teknolojisi, Ultra Keskin Dilimleme Bıçağı ile dilediğiniz gibi düzgün dilimler elde edebileceksiniz.Deli Pro Lazer Teknolojisi bıçak ile bileme gerekmeden son derece keskin ve özel kesim sağlar. Bıçağa ek özel dilim aparatı ile her bir kesişte, dilimi eşit boyutta dağıtmadan parçalamadan kesiyor. Sunumlarınız ve yemekleriniz eşit ebatlarda kesilmiş yiyecekler ile çok daha düzgün görünüme sahip olurken aynı zamanda sizin işinizi kolaylaştırıyor.

 

Bıçağın yanında bulunan ayar düğmesinden dilediğiniz kalınlık ve inceliği belirleyin ve rahatça kullanmaya başlayın. Tüm gıdaları dilimleyebilirsiniz sebze, meyve, ekmek ve et gibi gıdalarınızı saniyeler içinde aynı kalınlıkta kesebileceksiniz. Fırından çıkmış sıcak et,tavuk ve rosto gibi yemeklerinizi kesebilmek için ayrıca tutucu çatalı da mevcut. Halka halka soğan, domates ve incecik patates dilimleri elde edin yemenin keyfini çıkarın.

 

 

Deli Pro Ultra Keskin Ayarlı Bıçak ürün Bilgileri


- Dilim Kalınlık Ayarlayıcı Aparatlı Lazer Kesim Bıçak 

- Kesilecek Parçanın Sabit Durmasını Sağlayan Sabitleyici Aparat

- Servis çatalı

- Bıçak Ebat  :33 x 4,5 x 

  Tutma çatalı : 24 x 2,5 

 

Bu Fırsatı Yakalayan Kişilerin Yakaladığı Diğer Fırsatlar