Hoşgeldiniz, lütfen üye girişi yapın
E-posta adresiniz ve şifrenizle sitemize giriş yapabilirsiniz. Şifrenizi hatırlamıyorsanız buraya, henüz Hamidiye Mah. Milliegemenlik Cd. Meydan Apt. No:1 Merkez - Malatya / Türkiye'a üye olmadıysanız buraya tıklayınız.
Şifrenizi mi Unuttunuz?

E-posta adresinizi girdiğinizde, şifrenizi değiştirebilmeniz için link E-posta adresinize gönderilecektir.

Fırsatı Tekrar İstiyorum

60
Kalan Zaman

0

Kalan ürün

Çok Amaçlı Masaüstü Ceplik

   

24.90 TL
9
.90 TL(KDV Dahil)

;Aslan yattığı yerden belli olur demiş Atalarımız. Pek de doğru demiş. Günümüzde, bunu aslan çalışma masasından belli olur; şeklinde düzeltmek pek de yanlış olmaz sanki, ne dersiniz? Vaktimizin büyük çoğunluğu işyerimizde geçiyor ve sadece evimizde değil, orada da düzenli olmak, ya da en azından karşımızdaki insanlara saygımızdan dolayı maksimum düzeyde öyle görünmek durumundayız.

Masaüstü Düzenleme konusunda başarılı değilim diyenlerdenseniz, çok Amaçlı Masaüstü Ceplik, Masaüstü Düzenleyici ürünler içerisinde en fazla işinize yarayacak olanlardan biri.

Ev Düzenleyici Eşyalar kadar Ofis Masaüstü Aksesuarları da hayatın gerekliliklerinden. çalışmaktan dağınıklığımızı fark edemediğimiz doğru ancak her zaman da bunun arkasına sığınamayız. Masaüstü çok Amaçlı Organizer ile hem masanız derli toplu görünecek, hem de aradığınız her eşyayı zorlanmadan bulabileceksiniz. 

Bu Fırsatı Yakalayan Kişilerin Yakaladığı Diğer Fırsatlar