Hoşgeldiniz, lütfen üye girişi yapın
E-posta adresiniz ve şifrenizle sitemize giriş yapabilirsiniz. Şifrenizi hatırlamıyorsanız buraya, henüz Hamidiye Mah. Milliegemenlik Cd. Meydan Apt. No:1 Merkez - Malatya / Türkiye'a üye olmadıysanız buraya tıklayınız.
Şifrenizi mi Unuttunuz?

E-posta adresinizi girdiğinizde, şifrenizi değiştirebilmeniz için link E-posta adresinize gönderilecektir.

Fırsatı Tekrar İstiyorum

60
Kalan Zaman

0

Kalan ürün

Çekmece İçi Geçmeli Bölme Aparatı

   

24.90 TL
9
.90 TL(KDV Dahil)

 

Son yılların en akıllı, en derli toplu icatlarından biri. çekmece içinde toka ara, küpenin eşini ara, yok o kayboldu, bu kayoldu onun eşi nerde bunun eşi nerde derken sinir kirizi geçirmek tarih oldu. Hele dağınık biriyseniz vay halinize. Bu düzenleyiciler ıvır zıvır eşyalarınızı hem bir arada tutar hemde toplu görünmesini kullanım kolaylığı sağlar.

Yatak odanızda,mutfağınızda, soyunma odanızda, banyonuzda severek kullanacağınız bir ürün Tokalarınızı, küpelerinizi, bileziklerinizi, makyaj malzemelerizi,çoraplarınızı,kaşık çatallarınızı,fularlarınızı,kravatlarınızı aklınıza gelebilecek her aksesuarınızı düzenlerken inanılmaz keyif alacaksınız.

çekmece İçi Organizer ürün özellikleri

 
-Plastik malzemeden üretilmiştir
-ürünü çekmecenizin enine veya boyuna göre ayarlayabilir istediğiniz yerden maket bıçağı    yada makas yardımıyla kesebilir ve birleştirme bölmeleri ile iç içe takablirsiniz.
-Daha az parça birleştirilerek ufak çekmecelere uyarlayabilirsiniz.
-ürün Paket içinde 3 Adet bölmelik parça halindedir.

 

ürün ebatı 

60 cm x 8 cm    

 
  

  

 
 
 
 

 

 

Bu Fırsatı Yakalayan Kişilerin Yakaladığı Diğer Fırsatlar