Hoşgeldiniz, lütfen üye girişi yapın
E-posta adresiniz ve şifrenizle sitemize giriş yapabilirsiniz. Şifrenizi hatırlamıyorsanız buraya, henüz Hamidiye Mah. Milliegemenlik Cd. Meydan Apt. No:1 Merkez - Malatya / Türkiye'a üye olmadıysanız buraya tıklayınız.
Şifrenizi mi Unuttunuz?

E-posta adresinizi girdiğinizde, şifrenizi değiştirebilmeniz için link E-posta adresinize gönderilecektir.

Fırsatı Tekrar İstiyorum

71
Kalan Zaman

0

Kalan ürün

Cardsharp Kart Bıçak

   

34.90 TL
9
.90 TL(KDV Dahil)

 

CardSharp, yeni tasarımıyla artık çok daha keskin ve hafif... Iain Sinclairin etkileyici tasarıma sahip paslanmaz çelik bıçağı ömür boyu garantili Polipropilenden gövdesiyle geliyor. Kart şeklindeki bu bıçak aslında yanınızdan ayırmak istemeyeceğiniz bir cep çakısıdır. üstelik kolay bir şekilde cüzdanınızda yada cebinizde taşıyabilirsiniz. Yanlışlıkla ve kendiliğinden açılmasını engelleyen koruma mekanizması mevcuttur. Her an elinizin altında kullanıma hazırdır.

 

özellikleri:

 

çok Hafif - 13 gr.

Ultra İnce - 2.2 mm

Jilet kadar keskin - Cerrahi bıçak teknolojisi ile üretilmiş 65 mm uzunluğundaki 

paslanmaz çelik bıçağı, uzun ömürlü olup keskinliği güven altına alınmıştır. Bağımsız bir test kuruluşu olan CATRA CardSharp bıçağını ICP mm ve TCC mm keskinlik kategorisinde ;çok iyi olarak sınıflandırmıştır. 

Güvenlik - Bıçak ağzı taşınma esnasında kazalara sebebiyet vermemesi için korunmuştur. Yanlışlıkla kendiliğinden açılmasını engelleyen koruma mekanizması mevcuttur.

Su geçirmez -Paslanma gibi bir sorunu olmadığı için makinelerde yıkanabilir.

çevre dostudur - Küçük ve hafif olması, nakliyesi sırasında Karbon ayak izini azaltmaktadır. Sadece 2 parçadan oluşması sayesinde üretim aşamasında fazladan oluşabilecek atıkları önler.

Değişikliğe açıktır - çeşitli baskı metotlarıyla üzerine istediğiniz çekli veya metini yazabilirsiniz.

2 renk seçeneği bulunmaktadır: Siyah ve parlak metal

 

Bu Fırsatı Yakalayan Kişilerin Yakaladığı Diğer Fırsatlar