Hoşgeldiniz, lütfen üye girişi yapın
E-posta adresiniz ve şifrenizle sitemize giriş yapabilirsiniz. Şifrenizi hatırlamıyorsanız buraya, henüz Hamidiye Mah. Milliegemenlik Cd. Meydan Apt. No:1 Merkez - Malatya / Türkiye'a üye olmadıysanız buraya tıklayınız.
Şifrenizi mi Unuttunuz?

E-posta adresinizi girdiğinizde, şifrenizi değiştirebilmeniz için link E-posta adresinize gönderilecektir.

Fırsatı Tekrar İstiyorum

62
Kalan Zaman

0

Kalan ürün

8 Fonksiyonlu Özel Tasarım Mutfak Aparatı

   

55.00 TL
20
.90 TL(KDV Dahil)

 

Mutfaktaki birçok işi üstlenerek size yerden tasarruf ettirecek mükemmel bir yardımcı. Şişe şeklinde mutfak seti sekiz farklı aparatıyla büyük mutfak aletlerinin yaptığı işi tek başına yapacak. Yumurta Ayracı, Peynir Rendesi, Kavanoz Açacağı, Baharat öğütücü, Limon Sıkacağı, Huni, Yumurta Ezici ve ölçüm Kabı olarak kullanılabilen sekiz işlevli mükemmel set, rengarenk ve kompakt tasarımıyla mutfaktaki yardımcınız şişe şeklinde 8 in 1 mutfak seti sizin için çalışmaya hazır

 

Sekiz Fonksiyonlu Şişe Şeklinde Mutfak Seti Paket İçeriği

ölçüm Kabı

ölçüm kabı, üzerindeki hacim ölçeği ile içerisine 350 ml;e kadar sıvı doldurabilmenizi sağlar. Böylelikle ihtiyacınız kadar malzemeyi doğru ölçüde yemeklerinizde kullanırsınız.

Huni özelliği

ürünün kutusunu açtıktan sonra şişenin uç kısmında bulunan yeşil renkli silikon parçayı çıkartıp ters şekilde tekrardan aynı yere takın ve huniniz hazır. Su, bal, yağ vs. sıvı gıdaları bu huni yardımıyla kolaylıkla bir kaptan ötekine aktarabilirsiniz.

Limon Sıkacağı

En üstteki aparat limon sıkacağıdır. ölçüm haznesiyle birlikte kullanarak limon sıkıp, sıkılan limonun yeterli olup olmayacağını ölçekten takip edebilirsiniz.

Baharat öğütücü

Yabanturpu, zencefil gibi baharatlarınızı öğütmek için kullanacağınız üzeri tırtıklı çok kullanışlı bir aparat.

Yumurta Ezici

Kare kare bölmeleriyle  yumurtayı üzerine bastırdığınızda ezerek dilim dilim yapar.

Peynir Rendesi

Kaşar, eski kaşar, ezine peyniri gibi rendelenebilen peynirleri rahatça rendeleyebileceğiniz peynir rendesi.

Kavanoz Açacağı

Silikon tırtıklı kenarı sayesinde kavanoz kapağına yapışarak elden kaymasını önler. Kavanozlarınızı rahatlıkla açmanıza yardımcı olur.

Yumurta Ayırıcı

üzerine kırdığınız yumurtanın sarısını kolayca ayırır. ölçüm kabıyla beraber kullanıldığında yumurtanın beyazı ise ölçüm kabına akar.

Şişe Şeklinde Mutfak Seti ürün Ebatları

En: 8 cm

Boy: 30 cm

 

Bu Fırsatı Yakalayan Kişilerin Yakaladığı Diğer Fırsatlar