Hoşgeldiniz, lütfen üye girişi yapın
E-posta adresiniz ve şifrenizle sitemize giriş yapabilirsiniz. Şifrenizi hatırlamıyorsanız buraya, henüz Hamidiye Mah. Milliegemenlik Cd. Meydan Apt. No:1 Merkez - Malatya / Türkiye'a üye olmadıysanız buraya tıklayınız.
Şifrenizi mi Unuttunuz?

E-posta adresinizi girdiğinizde, şifrenizi değiştirebilmeniz için link E-posta adresinize gönderilecektir.

Fırsatı Tekrar İstiyorum

71
Kalan Zaman

50

Kalan ürün

72 Ledli Şarjlı Işıldak

   

137.90 TL
39
.90 TL(KDV Dahil)


Aydınlığı tercih eder herkes. Güneşle ya da elektrikle aydınlanan dünyada, karanlık rahatsız edicidir. Bu sebeple elektrikle aydınlanma yaşamımızın bir parçası gibi olmuştur. Her odamızı aydınlatırız elektrikle. Mağazaları, sokakları, apartmanları. Her yer elektrikle aydınlanır. Karanlık çöktüğünde ışıklar yanmaya başlar birer, birer. Bazı durumlarda ise, elektrik işleyişine çıkan problemler dolayısıyla gidiverir aydınlığımız. Elektrik kesintisiyle, ev içerisinde hareketimiz anında kısıtlanır. 72 Ledli Şarjlı Işıldak ile elektrik kesintisi artık sizin için bir problem oluşturmayacak

72 Ledli Şarjlı Işıldak, her yerde kullanılabilir. İster bir piknik akşamında, isterseniz odanızda, ofisinizde. 220 Volt ile şarj olur. Şarj olmasının ardından 8 saate kadar aydınlık sağlar.

72 Ledli Şarjlı Işıldak ürünü, isterseniz monte ederek, isterseniz olduğu gibi de kullanabilirsiniz. Açma kapama tuşu sayesinde aydınlığın kontrolü elinizde olur.

72 adet led ışık kaynağı içerir. Ancak her ihtimal düşünülerek, daha az ışık yaymasını sağlayacak bir fonksiyon tuşu da mevcuttur.

Beyaz ışık yayar. Led ışık teknolojisiyle daha tasarruflu, uzun ömürlü bir çalışma sunar.

Her ortamda kullanım için uygundur. 72 Ledli Şarjlı Işıldak ile elektrik kesintileri bir problem olmaktan çıkıyor. Karanlığın hareketlerinizi kısıtlamasına izin vermeyin 72 Ledli Şarjlı Işıldak ile eviniz aydınlansın

 

Işıldak ilk olarak ne zaman icat edilmiştir?

İlk olarak 1853 - 1856 yılları arasında düşünülmüş bir icattır. Düşüncenin üzerine 1856 yılında ilk ark lambalı ışıldak üretilmiştir. 1879da ticaret gemilerinde, 1882 yılında ise bu icat savaş gemilerinde kullanılmaya başlanmıştır.

O dönemde pek çok savaş gemisi, uçaksavar bataryalarında yer almaya başlayan bir icat haline gelmiştir. Kaynağı ifade edildiği gibi ark lambasıdır. Ark lambası ise, bir silindir içerisinde monte edilmiş lambadır. Arkasında çukur ayna, önünde ise bir cam kapak bulunan bir silindirdir bu. Bu silindir elektrik ya da el yardımıyla belirli bir yöne çevrilerek ışığın elde edilmesi sağlanmaktadır.

Bu Fırsatı Yakalayan Kişilerin Yakaladığı Diğer Fırsatlar